ALBATROS - Salony Audio-Video-HiFi
tax free

ALBATROS jest firmą prężnie działającą na polskim rynku Hi-Fi od ponad dwudziestu lat. Istniejemy w Trójmieście nieprzerwanie od 1990 roku. Zdobyte w tym czasie doświadczenie, poparte dużą ilością zadowolonych klientów, pozwoliło na wyselekcjonowanie z olbrzymiej liczby różnorakiej klasy sprzętu, urządzeń najciekawszych. Lokalnie oferujemy największy wybór w konkurencyjnych cenach - można zakupić u nas każdy wysokiej jakości produkt audio-video, jeśli tylko jest on dystrybuowany na terenie Polski.

 

    Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, umożliwiamy porównanie wybranego sprzętu w naszym pokoju odsłuchowym, co pozwala ocenić walory brzmieniowe oraz funkcjonalność. Prezentacji dokonujemy w przypadku zainteresowania określonymi systemami i nie jest ona obciążona opłatą. By doszlifować brzmienie: oferujemy wypożyczenie okablowania.

    Zatrudniamy sprzedawców z wieloletnim doświadczeniem w branży, co pozwala zaoszczędzić Państwa czas niezbędny dla konfiguracji systemów audio.

 

    Kupując sprzęt u nas, mogą być Państwo pewni jego pochodzenia. Wszystkie urządzenia z naszej oferty pochodzą wyłącznie z oficjalnej polskiej sieci dystrybucji i objęte są pełną gwarancją. W razie ewentualnej usterki, naprawa wykonana zostanie szybko i sprawnie - przez fachowy serwis elektroniczny.

 

    Dbając o Państwa wygodę, sprzęt wysyłamy pod wskazany adres za pośrednictwem renomowanej firmy kurierskiej. Jeśli zachodzi taka konieczność, możemy również dostarczyć go osobiście, a także zainstalować i odpowiednio skonfigurować u Państwa w domu. Płatności dokonać można zarówno w formie gotówkowej, jak i bezgotówkowej: poprzez kartę płatniczą lub przelew bankowy. Oferujemy również korzystne systemy ratalne - w razie wątliwości proszę pytać śmiało o szczegóły.

 

Skontaktować można się z nami telefonicznie lub mailowo. Posiadamy dwa sklepy: jeden w Gdyni, drugi w Gdańsku.

Serdecznie zapaszamy!

» DO GÓRY