Aktualności

PRECYZJA. ARCYDZIEŁO. INNOWACYJNOŚĆ. Referencyjny wzmacniacz zintegrowany PMA-2500NE i odtwarzacz CD/Super Audio CD DCD-2500NE dostępny w sklepie w Gdyni! Zapraszamy na odsłuchy!

1

Najnowocześniejsza technologia akustyczna w klasycznym stylu Dynaudio. Special Forty dostępne w sklepie w Gdańsku i Gdyni. Zapraszamy na odsłuchy!

1

Referencyjny gramofon TRANSROTOR ZET 3 już dostępny w sklepie w Gdańsku! Zapraszamy!

1

Odtwarzacz All in One Technics SC-C70 już w naszych sklepach. Niesamowity dźwięk i funkcjonalność z jednego urządzenia! Zapraszamy na odsłuchy do sklepów w Gdańsku i Gdyni!

technics

Nowe odtwarzacze strumieniowe Pioneer N-70AE i N-50AE dostępne w sklepie w Gdańsku i Gdyni. Zapraszamy na odsłuchy!

N-70AE(S)_hero

Nowy model Hegel H90 oraz Hegel Röst w kolorze białym i czarnym już dostępne w sklepie w Gdyni! Zapraszamy!

hegel

LCD przegrało, OLED wygrał. Loewe wprowadza pełną ofertę swoich bildów do Polski. Loewe bild 4.55 OLED już dostępny w naszych sklepach w Gdańsku i Gdyni. Zapraszamy!

bild4

Mały rozmiarem, wielki brzmieniem.  Przełomowy stosunek jakości do ceny. W końcu high-endowe audio za przystępne pieniądze. Zapraszamy na odsłuchy do sklepu w Gdyni!

ifi

Od firmy TEAC ESOTERIC do  firmy ESOTERIC. Niezakłócony postęp i nowa ewolucja. Wzmacniacz F-05 oraz odtwarzacz Super Audio CD / CD dostępne w sklepie w Gdańsku. Zapraszamy na odsłuchy!

esoteric

Daj czadu! Profesjonalne rzemiosło i wydajność dla audiofili entuzjastów pleneru. Głośniki bezprzewodowe amerykańskiej firmy DreamWave dostępne w sklepie w Gdańsku i Gdyni!

dreamwave

Pierwszy na świecie głośnik z technologią “Pojedynczego pozornego źródła” czyli KEF BLADE i BLADE TWO. Zapraszamy na odsłuchy do sklepów w Gdańsku i Gdyni!

KEFBLADE

Loewe bild 7 z technologią OLED. Sztuka perfekcji. Zapraszamy na prezentację w sklepie w Gdańsku i Gdyni!

Loewe_Bild_7_OLED_TV_Fernseher_Muenchen.865f9075de5c926e7df443f8c6f805ec

Do naszego asortymentu dołącza HEGEL! Zapraszamy na odsłuchy do sklepu w Gdyni!

HEGEL

Głośniki firmy Focal są bez wątpienia piękne, można je podziwiać jak dzieła sztuki. Staną się ozdobą najbardziej wyszukanego wnętrza. Zapraszamy na odsłuchy!

5

Oficjalny, licencjonowany przez zespół Queen limitowany do 2000szt. gramofon REGA QUEEN! Dostępny w salonach w Gdańsku i Gdyni!

rega_queen

Wzmacniacze lampowe polskiego producenta Fezz Audio dostępne w salonach w Gdańsku i Gdyni. Zapraszamy na odsłuchy!

1

Nowa linia Kef Reference w salonach Albatros. Jedyny autoryzowany punkt sprzedaży serii Reference w Trójmieśćie!

635194322aea666fd9621407c37d61ec